Marka Tescil istanbul hava durumu Şimşek Dieste Ücretsiz İlan

Mağaza Açın

Mağaza Açmanın Avantajları
  • simsekdieste.comda satmak istediğiniz tüm ürünleri, size özel bir mağaza sayfası yaratarak portalın milyonlarca kullanıcısına tanıtma imkanı bulabilirsiniz. Geniş bir kitleye ulaşan 'da yer alarak marka bilinirliğinize de olumlu katkı sağlarsınız.

  • Herhangi bir ilanınıza ulaşan bir alıcı, Mağaza ikonuna tıklayarak mağazanıza girebilir, tek bir ilanınızla mağazanızdaki tüm ürünlere daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilir.

  • Mağaza açtığınızda firmanıza özel bir web sayfasına sahip olacaksınız. (magazanizinadi.simsekdieste.com). Bu özel alanda firmanıza ait kurumsal bilgilerinize ve logonuza yer verebilirsiniz. Bu sayede alıcıların ilgisini çekip, sizi tercih ederek alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

  • Mağaza sahibi olmanız alıcıların size olan güvenini arttıracaktır. Mağazanızın sağladığı bu güvenle satış hacminizi yükseltebilirsiniz.


simsekdieste.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından simsekdieste.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.